Navigace
O násNáš "kamenný obchod" existuje již od roku 1995. Po celou tuto dobu je našim hlavním sortimentem maloobchodní prodej fotopříslušenství a v oblasti služeb zajišťování zpracování zákaznických fotoprací a zhotovování průkazových fotografií Při prodeji zboží jsme se vždy snažili nabízet kvalitní služby.

Roku 2001 jsme rozšířili náš maloobchodní prodej o prodej sportovních trofejí a pohárů a oblast služeb o výrobu štítků a ostatních výrobků vycházejících z technologie GRAWERTON. Náš katalog zahrnuje přes 1000 druhů pohárů a trofejí a je neustále inovován.

V roce 2005 jsme zahájili náročnější výrobu štítků. Jedná se o štítky vyráběné z vysoce kvalitního anodického hliníku, které výborně odolávají povětrnostním vlivům.

Pro naše zákazníky jsme jako první v našem městě zavedli elektronický kiosek pro sběr a zpracování fotografií z digitálních fotopřístrojů. Provozovali jsme nejprve jeden, později jsme přidali druhý a nyní připravujeme pro náš "kamenný obchod" provoz třetího kiosku. Všechny naše kiosky jsou opatřeny našim vlastním k tomu účelu vyvinutým programem.

Provozujeme také dva internetové obchody.

V internetovém obchodě http://sportovniceny.jetty.cz  se zabýváme prodejem kompletního sortimentu pohárů, trofejí, medailí, diplomů, emblémů apod. Velkou skupinu tvoří trofeje skleněné. 

Ve druhém internet.obchodě https://www.vzpominkovefoto.cz/ nabízíme výrobu štítků na urny. Podrobné informace najdete přímo na uvedených internetových adresách.