Navigace
O násNáš "kamenný obchod" existuje již od roku 1995. Po celou tuto dobu je našim hlavním sortimentem maloobchodní prodej fotopříslušenství a v oblasti služeb zajišťování zpracování zákaznických fotoprací a zhotovování průkazových fotografií Při prodeji zboží jsme se vždy snažili nabízet kvalitní služby.

Roku 2001 jsme rozšířili náš maloobchodní prodej o prodej sportovních trofejí a pohárů a oblast služeb o výrobu štítků a dalších výrobků vycházejících ze sublimačního tisku. Náš katalog zahrnuje přes 1000 druhů pohárů a trofejí a je neustále inovován.

V roce 2005 jsme zahájili náročnější výrobu štítků. Jedná se o štítky vyráběné z vysoce kvalitního anodického hliníku, které výborně odolávají povětrnostním vlivům.

V roce 2019 jsme zahájili výrobu fotoštítků, cedulek, plaket a fotografií z nového materiálu vyráběného v USA.

Pro naše zákazníky jsme jako první v našem městě zavedli elektronický kiosek pro sběr a zpracování fotografií z digitálních fotopřístrojů. Provozovali jsme nejprve jeden, později jsme přidali druhý. Všechny naše kiosky jsme opatřili našim vlastním k tomu účelu vyvinutým programem.

Od 23.12.2022 dochází u našem podnikání k zásadní změně. Vzhledem k vysokým nákladům na energie ukončujeme provoz našeho kamenného obchodu na adrese Šumperk, Hlavní třída 19a. Dále budeme provozovat jen naše internetové obchody.

Provozujeme dva internetové obchody.

V internetovém obchodu http://sportovniceny.jetty.cz  se zabýváme prodejem kompletního sortimentu pohárů, trofejí, medailí, diplomů, emblémů apod. Velkou skupinu tvoří trofeje skleněné. 

V internetovém obchodu https://www.vzpominkovefoto.cz/ nabízíme výrobu štítků na urny, smutečních fotografií, plaket atd. Podrobné informace najdete přímo na uvedených internetových adresách.